İlçemize bağlı Beldeleri ziyaret eden Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

        Niğde Valisi Ertan PEYNİRCİOĞLU, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris TATAROĞLU, İl Genel Meclis Başkanı Bülent KÜÇÜKTUNA, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali NEBOL, İl Müftüsü Alaattin GÜRPINAR, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun KOCA, İl Sağlık Müdürü Yılmaz YÜCEL, Kültür ve Turizm Müdürü Selçuk DEMİRTAŞ, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Asım BAŞ, Orman İşletme Müdürü Mehmet ÖZDEMİR, DSİ 45. Şube Müdürü Baki TÜRKTEMİZ, Halk Sağlığı Müdür Vekili Ertan DEĞİRMENCİOĞLU’ndan oluşan heyetle birlikte İlçemize bağlı Çukurkuyu, Kemerhisar ve Bahçeli Kasabalarınız ziyaret etti.

        Ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya gelen Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU, kasabalarda yaşanan sorunları dinleyerek çözümleri hakkında değerlendirmede bulundu.

        Ziyaretlerine Çukurkuyu Kasabası ile başlayan Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU’nu, İlçe Kaymakamımız  Abdullah KÜÇÜK, Çukurkuyu Belediye Başkanı İleri KOÇAK, İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda Vatandaş karşıladı.

        Çukurkuyu Belediye Başkanı İleri KOÇAK’ın beldenin genel durumu hakkında bilgi aktardığı toplantıda çiftçiler sorunlarını anlattı.Vatandaşları tek tek dinleyen Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU, kendisine iletilen sorunların biran önce çözüme kavuşturulması için Kurum Müdürlerine talimat verdi. Burada gerçekleştirilen toplantının ardından Kemerhisar Kasabasını ziyaret eden Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU, Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah KİRAZCI ile görüştü.

        Kemerhisar Kasabası vatandaşların sorun, çözüm ve önerilerini dinleyen Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU’nun son durağı Bahçeli Kasabası oldu.
Bahçeli Belediye Başkanı Zafer TOKGÖZ, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Çalışanları ve çok sayıda Vatandaş tarafından karşılanan Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU, Başkan Zafer TOKGÖZ’den beldenin nüfusu, sosyo-ekonomik durumu ve beldede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU;  “ilgili kurum amirlerimizle birlikte yaşadığınız sıkıntılara çare olabilmek ve çözüm bulabilmek için vatandaşlarımızla beraber oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

        Vatandaşları tek tek dinleyen Sayın Vali Ertan PEYNİRCİOĞLU; “Sorunların çözümü ve vatandaşlara daha iyi hizmetler verilmesi açısından bir araya geldiğimiz bu toplantılara katılımın fazla olması bizler açısından sevindirici bir durumdur. Bizlerde, ‘Millet var oldukça Devlet varlığını sürdürebilir’ anlayışı ile milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.